Collega in het zonnetje: Noah – dé manueeltechnische topper van Ruitersbos
- Jordi Luchtenberg
- 8 mei
- 1 minuten om te lezen
Heb je weleens last van je nek of rug? Dan is Noah dé man die je wilt spreken. Met zijn scherpe blik, gouden handen en rustige uitstraling weet hij snel de juiste plek te vinden en jou op weg te helpen naar minder klachten en meer bewegingsvrijheid.
Wat Noah bijzonder maakt? Zijn expertise in manueeltechnische handelingen gecombineerd met een luisterend oor. Hij kijkt verder dan de klacht en begeleidt je stap voor stap, ook tijdens een revalidatietraject. En wist je dat je bij ons zelfs kunt revalideren in het water? Ideaal bij rugklachten, overbelasting of na een operatie. Noah stemt de behandeling altijd af op jouw persoonlijke situatie.
We zijn ontzettend blij met deze topper in ons team. Hij is niet alleen vakinhoudelijk sterk, maar ook een fijne collega met een oprechte betrokkenheid bij zijn patiënten. Een echte oppepper dus, zowel voor je lijf als voor je humeur!
Loop je al een tijdje rond met klachten of wil je starten met revalidatie? Wacht niet langer. Noah en ons team staan voor je klaar.
☀️ Kom kennismaken bij Fysiotherapie Ruitersbos – laagdrempelig, vernieuwend en altijd met een glimlach.
