Nieuw koffiezetapparaat in Oosterhout!
- Jordi Luchtenberg

- 15 jan
- 1 minuten om te lezen
Goed nieuws uit onze locatie in Vrachelen, want vandaag is daar ons nieuwe koffiezetapparaat geleverd en in gebruik genomen.
De Fysiotherapie Ruitersbos-touchĀ wordt ook in Vrachelen steeds beter zichtbaar, met een vernieuwde uitstraling, nieuwe materialen en extra aandacht voor comfort en beleving. We vinden het belangrijk dat mensen zich meteen op hun gemak voelen wanneer ze binnenkomen, en een goede kop koffie draagt daar op een eenvoudige manier aan bij.
Of je nu even moet wachten op je afspraak of net klaar bent met je behandeling, er staat altijd een warm welkom voor je klaar. De praktijk is laagdrempelig, makkelijk bereikbaar en parkeren kan gewoon voor de deur.
Zo blijven we stap voor stap investeren in onze locaties, niet alleen in goede zorg en innovatieve apparatuur, maar ook in de sfeer eromheen. Want bij Fysiotherapie Ruitersbos draait het om meer dan alleen behandelen, het gaat om je welkom voelen.

_edited.png)


